این شرکت تنها تولیدکننده سقف داخلی خودرو با روش WET فعالیت خود را از سال 1381 با تولید فوم پلی اورتان در شهرستان گرمسار آغاز نموده و همزمان پیرو همراستایی با سیاست های کلان اقتصادی کشور عزیزمان و پیرو بومی سازی پروسه تولید ورق فوم، از میزان قابل توجهی خروج ارز، جلوگیری نموده و همزمان با تأ سیس کارخانه دیگری در شهرستان نظرآباد گام مهمی در اشتغال زایی برداشته و کلیه ماشین آلات تولیدی از سازندگان به نام اروپایی خریداری و به ایران وارد گردیده است.

تاریخچه

شرکت ایران اشبنت در تاریخ 15/05/64 در اداره ثبت شرکتهای شهرستان گرمسار به ثبت رسید و از مورخ 18/07/80 آغاز به فعالیت نمود.فعالیت اصلی این شرکت در مورد ساخت قطعات تزیینی مورد نیاز صنایع خودروسازی، عایق کاری و کلیه امور بازرگانی مرتبط با آن می باشد.
این شرکت مفتخر است که تأییدیه اولین تولیدات خود را مستقیماً از شرکتهای رنوپارس و پژو فرانسه اخذ نموده و هم اکنون کلیه تولیدات خود را بر اساس به روزترین استاندارد اروپا به خودروسازان ارائه می نماید.
با راه اندازی خط تولید فوم پلی اورتان نیمه سخت در شهرستان گرمسار از خروج ارز به مبلغ قابل توجهی جلوگیری شده و این خط قابلیت تأمین کلیه نیازهای داخلی به میزان 8000 شیت در روز را دارا می باشد.
باتوجه به مطابقت کیفیت قطعات تولیدی با آخرین استانداردهای روز صنعت خودرو در جهان، شرکت موفق گردید در همان سال اولیه تأییدیه نهایی سقف خودروهای تندر 90 و 206 را مستقیماً از شرکتهای رنو و پژو فرانسه دریافت نماید.
در طی سالهای تحریم این شرکت موفق گردید کلیه روابط خود با شرکتهای اروپایی..

چشم انداز (VISION)

معتبرترين و خوشنام ترین توليدكننده انواع فوم صنعتي و سقف داخل خودرو در كشور با تكيه بر نوآوري، كيفيت،‌ سرعت عمل و رقابت پذيري.
پیش رو بودن از لحاظ تکنولوژی و منابع انسانی توانا و با استعداد در کشور

خط مشي کيفي (Q-POLICY)

شرکت ايران اشبنت، توليد کننده فوم صنعتیPU و سقف داخل خودرو به منظور حضور موثرتر در صنعت کشور به خصوص زنجيره تامين صنعت خودرو ،اقدام به استقرار سيستم مديريت يكپارچه IMS(ISO/TS:2009. ISO14001:2004.ISO18001:2007) نموده است و با در نظر گرفتن کليه الزامات قانوني و خواسته هاي مشتريان موارد ذيل سرلوحه کار قرار گرفته است.
تامین و تداوم رضايت مشتري از طريق توجه به محورهای کميت ،کيفيت ، قيمت و تحویل به موقع توليد سبز محصولات با رويکرد ضايعات صفر و با كمترين پيامد نامطلوب زيست محيطي و ایمنی برای ذینفعان توسعه سیستم های نوین مدیریتی به منظور کاهش هزینه ها، بهبود مداوم و افزايش بهره وري فرآيند هاي سازمان
رعايت الزامات قانوني، زيست محيطي، ايمني و بهداشت شغلي، مدیریت کیفیت و الزامات خاص مشتريان افزایش سطح ایمنی کارکنان، تجهیزات و همچنین کاهش یا حذف مخاطرات (ریسکها)
افزایش سودآوری از طریق توسعه بازارو تداوم رضایت مشتری به منظور کسب رضایت سهامداران و ذینفعان
ارتقاء دانش و توسعه منابع انساني بعنوان اصلي ترين سرمايه هاي سازمان
ارتقاء حس مسئولیت وايجاد فرهنگ مشارکت عمومي و کار تیمی درکارکنان به منظور تحقق اهداف سازمان
تلاش مداوم در جهت افزايش جلب رضایتمندی و وفاداری و ایجاد روابط متقابل وسودمند با تأمین کنندگان و مشتریان در راستای تعلق سازماني و تداوم همکاری
بهبود کیفیت قطعات و خدمات با استقرار سیستم های نوین مدیریت کیفیت
محیط زیست سالم و محیط کار ایمن
شرکت ایران اشبنت دستیابی به این خط مشی را از طریق رعایت مسئوليت های اجتماعی و الزامات سيستم های مديريت کيفيت، زيست محيطی وايمنی کارکنان برآورده می سازد
مدیریت و کلیه کارکنان شرکت خود را متعهد به اجرای دقیق کلیه اصول خط مشي می دانند .
اينجانب، خود و کارکنان را به اصول فوق پايبند دانسته و از کليه همکاران انتظار دارم تمامي کوشش خود را در جهت تحقق آنها بکار گيرند .

رسالت

اعتقاد ما در ايران اشبنت تلاش براي ساختن شرکتي سرآمد و پيشرو، همراه با توان اقتصادي مطمئن و پايدار، با آينده اي روشن است.

CopyRight © 2016 iranashbent.com, All Rights Reserved, Designed By Farnaam
قالب وردپرس خرید هاست